Gasspis Metos Proxy 74GCTT134
Gasspis Metos Proxy 74GCTT134 med två brännare för totalt 13,4 kW.
- Brännare, 7,7 kW (fram) och 5,7 kW (bak)
- Robust emaljerad pannstöd i gjutjärn säkerställer att de håller länge
- Konstruktion i rostfritt stål
- Gasanslutning nertill på apparatens framsida som standard
- Ergonomiskt lutad kontrollpanel med stora vred
- Steglös styrning
- 80 mm fot som standard för att underlätta installation, anslutning och säkert underhåll av utrustningen